Пребарувајте низ нашите производи

Alba Chair

Шифра: 000689
Производител: Jugoeksport Stil

Столица Алба


2.765 ден. 9.216 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Кафена Сива
Материјал Еко кожа
Mонтажа Има
Достапност : Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време