Пребарувајте низ нашите производи

Morgan Corner Sofa

Шифра: 001307
Производител: Cuborosso

Аголна гарнитура Морган. Можност за изработка во повеќе димензии во зависност од просторот.

110.250 ден. 122.500 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Morgan 301/303 Sofa Element
47.250
47.250
Morgan 528/529 Sofa Element
63.000
63.000
Вкупно со попуст: 110.250
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Функција Главонаслон ↕
Димензија Модуларна
Mонтажа Има
Достапност : 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време