*** СИТЕ САЛОНИ СО СТАНДАРДНО РАБОТНО ВРЕМЕ ***
Пребарувајте низ нашите производи

S-Mio Coffee

Шифра: 002394
Производител: SigEU

Клубска маса С-Мио со димензија 100х60см.

6.862 ден. 8.577 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Висок сјај
Материјал Медијапан
Димензија 100 х 60 х 45
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време