Пребарувајте низ нашите производи

H-K367 Chair

Шифра: 003035
Производител: HalEU

Столица Х-К367.

5.063 ден. 5.625 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива темна
Материјал Метал црн Штоф
Димензија 52 х 57 х 97
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време