Пребарувајте низ нашите производи

H-Master Outdoor Table

Шифра: 003515
Производител: HalEU

Мебел за двор Х-Мастер со димензија 150х90х74см.

8.135 ден. 9.039 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Кафена темна Црна
Материјал Ратан Стакло
Димензија 150 х 90 х 74
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време