Пребарувајте низ нашите производи

Akademy Dresser

Шифра: 005675
Баркод: 153SET.01OT
Производител: Camel

Комода Академија.

35.098 ден. 38.998 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Орев
Материјал Дрво Медијапан MDF
Димензија 134 х 52 х 81 60 х 47 х 106
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време