Пребарувајте низ нашите производи

S-Dolar Velvet Work Chair

Шифра: 006557
Баркод: ZIELONY TAP.91
Производител: SigEU

Работен Стол С-Долар Велвет.


5.418 ден. 6.020 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Зелена Розева Сива
Материјал Метал хром Пластика Штоф велвет
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳
Димензија 55 х 58 х 88(98)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време