Пребарувајте низ нашите производи

Crete Painting

Шифра: 000121
Баркод: 880200610029
Производител: Jugoeksport Stil

Уметничка слика Крет - последни количини

3.983 ден. 6.988 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Златна Кафена Крем Црвена Црна
Материјал Дрво Платно
Димензија 40 х 3 х 120
Mонтажа Има
Достапност : Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време