Пребарувајте низ нашите производи

Cora Table

Шифра: 000318
Баркод: TL1112
Производител: Natisa, Italy

Трпезариска маса Кора.

17.644 ден. 22.055 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Дрво
Функција Извлекување ↔
Димензија Д х Ш х В 80(160) х 80 х 75
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време