Пребарувајте низ нашите производи

Harmonija Nightstand

Шифра: 000364
Баркод: HNO50
Производител: Alples

Наткасна Хармонија.

7.597 ден. 9.616 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Орев
Материјал Дрво Медијапан MDF Oпл. иверка
Димензија 50 х 35 х 46.6
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време