Пребарувајте низ нашите производи

Dama Bianca Chair

Шифра: 000520
Производител: Camel

Столица Дама Бјанка


11.048 ден. 12.276 ден.
Спецификација
Боја Бела Висок сјај Кафена Крем Таупе Црна
Материјал Еко кожа Медијапан
Mонтажа Има
Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време