Пребарувајте низ нашите производи

Rondino Dresser

Шифра: 000543
Баркод: RDIK231B T30
Производител: Jugoeksport Stil

Комода Рондино. Моделот RDIK231B има вклучено светло.


11.672 ден. 15.158 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Flexy
Боја Бела Висок сјај Даб песок
Материјал Oпл. иверка
Функција Светло
Димензија Д х Ш х В 169.6 х 47.5 х 81.5 99.7 х 43 х 81.5
Mонтажа Клиент
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време