Пребарувајте низ нашите производи

Teodora Buffet

Шифра: 000576
Баркод: KJTE610
Производител: ALF Italia

Комода Теодора.


26.834 ден. 33.542 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бреза песок Висок сјај
Материјал Медијапан MDF
Димензија 173.2 х 49 х 80
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време