Пребарувајте низ нашите производи

Farini Table

Шифра: 000606
Баркод: 880103510905
Производител: Miotto Design

Трпезариска маса Фарини на пуштање со димензија 130(180)х85см.


41.668 ден. 46.298 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај Сива
Материјал Метал бел Метал сив Стакло
Функција Извлекување ↔
Димензија 130(180) x 85 x 75
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време