Пребарувајте низ нашите производи

Patrik Work Chair

Шифра: 000057
Баркод: 3831098845689
Производител: Fortrade

Канцелариска столица Патрик.


5.225 ден. 5.805 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Плава Сива Црна
Материјал Метал никел Пластика Штоф
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳
Димензија 57 x 57 x 98(108)
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време