Пребарувајте низ нашите производи

Caroso Mirror

Шифра: 000625
Баркод: 880202510947
Производител: Miotto Design

Огледало Каросо.


45.979 ден. 57.474 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Златна Сребрена
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Д х Ш х В 120 х 5.8 х 120
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време