Пребарувајте низ нашите производи

Marano Side Coffee Table

Шифра: 000662
Баркод: 880102710974
Производител: Miotto, SLO

Масичка Марано

39.157 ден. 43.508 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Кафена Орев
Материјал Дрво Керамика
Димензија Д х Ш х В 37 x 37 x 61
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време