Пребарувајте низ нашите производи

Kalelia Lamp

Шифра: 000684
Баркод: 880203710989
Производител: Miotto Design

Подна лампа Калелиа.


46.174 ден. 51.304 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Црна
Материјал Метал бел Метал портокал Метал црн
Димензија 60 x 178 x 214
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време