Пребарувајте низ нашите производи

Bolgheri Bed

Шифра: 000755
Баркод: 880101911091
Производител: Jugoeksport Stil

Тапациран кревет Болгери со механизам за подигање и вклучен латофлекс.


59.999 ден. 91.323 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Кафена
Материјал Латофлекс Штоф
Функција Подигање ↑
Димензија Д х Ш х В 217 х 173.5 х 140
Mонтажа Југоекспорт
Димензија за душек 200 x 160 см
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време