Пребарувајте низ нашите производи

Tivoli Buffet

Шифра: 000769
Баркод: KJTI610GR
Производител: ALF, ITL

Комода Тиволи.

45.466 ден. 50.518 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Даб сив
Материјал Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 173.2 х 49.8 х 79.9
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време