Пребарувајте низ нашите производи

Baldur Royal Sleeper

Шифра: 000810
Производител: Miotto, SLO

Кревет Балдур со вклучена база и главонаслон (можност за нарачка по мерка). Цената е без душек, душекот се нарачува дополнително.

50.230 ден. 55.811 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Poly Box Base
22.673
22.673
Baldur Headboard
27.557
27.557
Вкупно со попуст: 50.230
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Еко кожа Микрофибер Штоф
Димензија Д х Ш х В Висина: 140 см
Mонтажа Југоекспорт
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време