Пребарувајте низ нашите производи

Versilia Buffet

Шифра: 000882
Баркод: KJVR610KT
Производител: ALF, ITL

Комоди Версилиа


31.582 ден. 35.091 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Кото
Материјал Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 173.1 х 49.8 х 79.9
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време