Пребарувајте низ нашите производи

Somi Coffee Table

Шифра: 000905
Баркод: 880101441255
Производител: Miotto Design

Клубска масичка Соми.

7.097 ден. 7.886 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Сива
Материјал Метал алуминиум
Димензија φ 38 х 54
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време