Пребарувајте низ нашите производи

H-Midas Outdoor Chair

Шифра: 000983
Производител: HalEU

Столица за двор Х-Мидас.

2.400 ден. 2.667 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Кафена темна
Материјал Метал никел Ратан
Димензија 57 х 57 х 78
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време