Пребарувајте низ нашите производи

H-W-47 Hanger

Шифра: 001017
Производител: HalEU

Закачалка Х-В-47.

3.713 ден. 4.125 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сребрена Црна
Материјал Гранит Дрво Метал никел
Димензија Д х Ш х В φ 38 х 180
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време