Пребарувајте низ нашите производи

H-Doris Bed

Шифра: 001079
Производител: HalEU

Тапациран кревет со вклучен латофлекс Х-Дорис.

17.602 ден. 19.558 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива
Материјал Дрво Латофлекс Штоф
Димензија 217 х 169 х 100
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време