Пребарувајте низ нашите производи

Ligeia Buffet

Шифра: 001164
Баркод: 11191
Производител: Jugoeksport Stil

Комода Лигеиа

45.068 ден. 64.383 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Даб белен Сива
Материјал Медијапан Метал сив
Димензија 150 x 38 x 80
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време