Пребарувајте низ нашите производи

Tasso 3+2 Sofa Set

Шифра: 001177
Производител: Cuborosso

Тросед + Двосед Тассо. Можност за избор на други комбинации во зависност од просторот.

173.138 ден. 192.375 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Tasso 300 Sofa
90.518
90.518
Tasso 200 Sofa
82.620
82.620
Вкупно со попуст: 173.138
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Димензија Д х Ш х В Модуларна
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време