Пребарувајте низ нашите производи

Sax Megasofa

Шифра: 001194
Производител: Cuborosso

Мегасофа Сакс


66.375 ден. 73.750 ден.
Спецификација
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Mонтажа Има
Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време