Пребарувајте низ нашите производи

S-Gina Coffee Table

Шифра: 001221
Производител: SigEU

Клуб масички во две димензии С-Гинa со Ø82 и Ø43.

4.127 ден. 4.585 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Црна
Материјал Метал бакар Метал хром Стакло
Димензија φ 82 х 40 φ 43 х 45
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време