Пребарувајте низ нашите производи

Varenne Armchair

Шифра: 001252
Баркод: 100
Производител: Cuborosso

Фотеља на ротирање Алтеа

43.612 ден. 48.458 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Штоф
Димензија 120 х 102 х 83
Mонтажа Има
Достапност : 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време