Пребарувајте низ нашите производи

S-Milton Chair

Шифра: 001265
Баркод: SZARY/SZARY TAP.25
Производител: SigEU

Столица С-Милтон со функција за ротирање.


5.660 ден. 7.350 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива
Материјал Метал сив Штоф
Функција Ротирање ⟳
Димензија Д х Ш х В 46 х 45 х 88
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време