Пребарувајте низ нашите производи

S-Ria Hanger

Шифра: 001281
Производител: SigEU

Закачалка С-Риа.

3.150 ден. 3.500 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива
Материјал Метал хром
Димензија Д х Ш х В Висина: 182 см
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време