Пребарувајте низ нашите производи

Vivaldi Sofa

Шифра: 001304
Баркод: 200
Производител: Cuborosso

Софа Вивалди.

145.193 ден. 161.325 ден.
Спецификација
Линија Classic Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Димензија Д х Ш х В 305 х 105 х 71 265 х 105 х 71 245 х 105 х 71 225 х 105 х 71
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 45 см
Достапност: ≈ 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време