Пребарувајте низ нашите производи

Bric Corner Sofa

Шифра: 001340
Производител: Cuborosso

Аголна гарнитура Брик. Можност за изработка во повеќе димензии во зависност од просторот.

142.313 ден. 158.125 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Bric 201/203 Sofa Element
60.188
60.188
Bric 504/505 Sofa Element
52.313
52.313
Bric 122 Sofa Element
29.813
29.813
Вкупно со попуст: 142.313
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Димензија Модуларна
Mонтажа Има
Достапност : 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време