Пребарувајте низ нашите производи

S-Gant Bed

Шифра: 001345
Производител: SigEU

Тапациран кревет С-Гант со вклучен латофлекс во димензија 200х160см.


20.352 ден. 22.613 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Тиркизна
Материјал Латофлекс Штоф
Димензија 219 х 181 х 103
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време