Пребарувајте низ нашите производи

S-Melissa Nightstand

Шифра: 001366
Производител: SigEU

Наткасна С-Мелиса.

7.270 ден. 8.078 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива
Материјал Дрво Штоф
Функција Складирање ↓
Димензија 50 х 42 х 58
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време