Пребарувајте низ нашите производи

S-Milan Chair

Шифра: 001394
Производител: SigEU

Столица С-Милан.

5.193 ден. 5.770 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Даб
Материјал Дрво Медијапан MDF
Димензија 42 х 42 х 79
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време