*** СИТЕ САЛОНИ СО СТАНДАРДНО РАБОТНО ВРЕМЕ ***
Пребарувајте низ нашите производи

Finca Corner

Шифра: 001439
Производител: Cotta

Аголна гарнитура Финца


51.272 ден. 64.090 ден.
Спецификација
Боја Мултиколор
Материјал Еко кожа Микрофибер Штоф
Mонтажа Има
Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време