Пребарувајте низ нашите производи

Galeno Armchair

Шифра: 001463
Баркод: 880104571389
Производител: Miotto Design

Фотеља на ротирање Галено.


45.312 ден. 50.347 ден.
Спецификација
Линија Classic Premium
Боја Зелена Морска Плава темна Сива Црвена
Материјал Штоф
Функција Ротирање ⟳
Димензија 84 x 83 x 75
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време