Пребарувајте низ нашите производи

H-Rezzo Armchair

Шифра: 001514
Производител: HalEU

Фотеља Х-Реззо.


11.908 ден. 13.231 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бордо Бука Зелена темна Орев Плава темна Сива
Материјал Дрво Штоф
Димензија 80 х 73 х 84
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време