Пребарувајте низ нашите производи

H-Storm Work Chair

Шифра: 001582
Производител: Hal, EU

Работна столица Х-Сторм.

4.100 ден. 5.125 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Црвена Црна
Материјал Еко кожа Метал никел Пропилен PP
Функција Висина ↕ Подвижна Ротирање 360° ⟳
Димензија Д х Ш х В 56 х 50 х 94(105)
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 38(49) см
Дозволена тежина 100 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време