Пребарувајте низ нашите производи

H-K291 Chair

Шифра: 001584
Производител: HalEU

Столица Х-К291.


5.777 ден. 6.419 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Црна
Материјал Еко кожа Метал хром
Димензија 45 х 63 х 101
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време