Пребарувајте низ нашите производи

H-Hasel Office Chair

Шифра: 001591
Производител: HalEU

Канцелариски стол Х-Хасел.

10.859 ден. 12.065 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива Црна
Материјал Еко кожа Метал никел Мрежа Пластика
Функција Висина ↕ Мултиблок Раконаслон ↕ Ротирање ⟳
Димензија 68 х 78 х 110(118)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време