Пребарувајте низ нашите производи

H-Secret Work Chair

Шифра: 001603
Производител: HalEU

Канцелариски стол Х-Сикрет.


4.480 ден. 4.978 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива Црна
Материјал Метал никел Мрежа Пластика Штоф
Функција Висина ↕ Раконаслон ↕ Ротирање ⟳
Димензија 55 х 57 х 86(94)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време