Пребарувајте низ нашите производи

H-Calvano Office Chair

Шифра: 001605
Производител: HalEU

Канцелариски стол Х-Калвано со мултиблок механизам.

15.773 ден. 17.526 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Кафена
Материјал Еко кожа Метал хром Пластика
Функција Висина ↕ Мултиблок Ротирање ⟳
Димензија 73 х 73 х 120(130)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време