Пребарувајте низ нашите производи

H-Dessert Work Chair

Шифра: 001607
Производител: HalEU

Канцелариски стол Х-Дессерт.

5.541 ден. 6.157 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Црна
Материјал Метал никел Мрежа Пластика Штоф
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳ Тилт
Димензија 62 х 61 х 95(105)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време