Пребарувајте низ нашите производи

S-Trix Velvet Chair

Шифра: 001655
Баркод: BLUVEL 19
Производител: SigEU

Столица С-Трикс Велвет. Моделот B има ногарки метал црн.


6.075 ден. 6.750 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бордо Зелена Кари Плава темна Розева антик Сива Црна
Материјал Метал никел Метал црн Штоф велвет
Димензија Д х Ш х В 46 х 46 х 88
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време