Пребарувајте низ нашите производи

S-Rolf Table

Шифра: 001686
Баркод: LAMINAT DĄB/CZARNY
Производител: Sig, EU

Трпезариска маса С-Ролф.

18.288 ден. 20.320 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Даб природен
Материјал Дрво Ламинат Метал црн
Димензија Д х Ш х В φ 90 х 78
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време