Пребарувајте низ нашите производи

S-Xaviero Table

Шифра: 001690
Производител: SigEU

Трпезариска маса С-Хавиеро со димензија 150х90см или 180х90см.

18.247 ден. 20.274 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Даб
Материјал Дрво Метал црн
Димензија 150 х 90 х 78 180 х 90 х 78
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време